Verkrijgbaar bij Action voor €1,95 per set
1 set bestaat uit een lipstick, mascara en nagellak die bij elkaar horen.
Mascara: Deze heeft een silicone borsteltje wat heel erg fijn werkt. Hij is makkelijk aan te brengen. En maakt de wimpers goed zwart en een stuk langer. Hij blijft goed zitten gedurende de dag.
Classic Nude
Nagellak: zelf vind ik deze met 1 laag mooi, je ziet dan nog heel subtiel je nagel erdoor heen maar het is dan niet storend. Hij bleef 2 dagen goed zitten, toen gingen er midden op mijn nagel er stukken vanaf, dit zou kunnen omdat er een bestelling binnen was gekomen en hem gewoon heb opengescheurd en getrokken.
Lippenstift: deze is voor mijn huid veel te licht. Je ziet hem gewoon niet zitten.
Classic dark red
Nagellak: De dekking is goed al met 1 laag. Hij gaat er wel snel af, ik had al hele erge beschadigingen na 3 uur. De nagellak was de dag er na erg rimpelig geworden.
Lippenstift: dit is als je zo kijk een mooie kleur. Maar voor een lichte huid kan hij al snel te donker uitvallen.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten